ikinci el eşya alım satım firması

HAKKIMIZDA

Ankara ikinci el eşya alanlar –  ikinci el eşya alanlar Ankara

14 Yıldır İkinci El Eski Eşya Alım ve Satım Üzerine Tecrübeli Olan Firmamız Ankara’nın HER SEMTİNDEN bütün İkİncİ elve sifir mobİlyalarinizi, beyaz eşyalarinizi size zarar ettirmeden nakit olarak alıyor.

Spot ve ikinci el eşyalar, eski eşya, antika eşya ve eski beyaz eşya alım satım işiyle uğraşmaktayız. Ankaranın her tarafından bir çok evin eşyasını değerinde alıyoruz, müşterilerimizin memnuniyeti 1. temel ilkemizdir.Hiç bir müşterimizi aldatmadan ve yanıltmadan satmak istedikleri eski ve ikinci el eşyalarına değer biçmek ve bir anlaşma sağlanırsa eşyaları satın almak.Tek hedefimiz, müşterilerimizin memnuniyetini ve devamlılığını sağlamaktır.Her çeşit kullanılmış 2.el mobilya ev eşyaları alış satış.Spot mobilyalar,baza,şantiye yatakları,demir ranza,çekyat,oturma grupları,büro malzemeleri alış satışlar.

Buzdolabı, Çamaşır makinası, Bulaşık makinası, Set üstü ocak, Fırın, Fırınlı ocak, Kombi, Diffiriz v.s. Mobilyalarınızı; Yemek odas, Yatak odası, Oturma grupları, Kenepeler, Halılarınız, Perdeleriniz, Genç odaları, Çocuk odası, Yatak, Baza, Çalışma masası, Gardolap, Şifonyer, Ayakkabılık v.s. Büro ve Ofis eşyaları, Santraller, Fax, Bilgisayar Büro mobilyaları, Klimalar, Elektronik eşyalarınız, Laptoplar, PC, LCD’leriniz, Plazmalarınız, Müzik setleri, Televizyonlarınız, Dvd. Kamera, Projeksiyon v.s. Cafe ve Lokanta malzemeleri, Masa, Sandalyeleriniz. Sıfır ve ikinci el el dokuması halılar ve halılar, Antika Eşyalarınız, Market, Kasap, Bakkal dolapları ve malzemeleri, Meşrubat dolapları ve rafları, Tost makinaları, Elektronik Teraziler, Kuruyemiş malzemeleri v.s. v.s. Kısacası Her türlü 2. el ve sıfır Eşyalarınız Alınır bize bir telefon kadar yakınsınız www.ankaraitfaiyemeydani.com

Ankarada Eski Eşya Alanlar ve eski eşya satanları arayan bir çok insan vardır.

Amacımız eski eşyalarını satmak isteyen halkımıza en iyi hizmeti sunmaktır.

Eski eşyalarınızı piyasa değerinden satmanız için bizimle irtibat kurmanız yeterlidir.

Ankaranın Her semtinden eski eşyalarınızı bir telefon ile alıyoruz.

Sizin için avinizde fazlalık olarak duran ve bütçenize katkıda bulunacak bir eski eşya başkası için yeni bir ev eşyası olacaktır.

Eski eşyanızı satarken kendi bütçenize değil aynı anda başka insanların bütçesinede katkınız olacağını unutmayın. ve bu işi gerçekden iyi yapan bir firma ile calışmak ayrıcalıkdır.

Bir Cevap Yazın

Bu sitedeki yazıların izinsiz kopyalanması yasaktır.
iPortal Kodlayan: Özer Gül